Про нас Навчання Цікавинки Фотогалерея Контакти
Про нас Навчання Цікавинки Фотогалерея Контакти
 
Підготовка дітей до школи у Львові. Занурюючись у світ знань, дошкільнята щиро радіють своїм досягненням і новим можливостям Головна / Контакти                      Українською / На русском

Навчання

 

Підготовка до школи у «Розумашці»

Ваша дитина стає дедалі самостійнішою. Ще зовсім трошки і настане шкільна пора. А до цього періоду в житті кожної дитини потрібно готуватися. Підготовка до школи не повинна перетворюватися на примусове навчання. Тому, щоб цей процес підготовки до школи і майбутня адаптація до шкільного життя проходили з найбільшою користю для дитини, слід цю роботу починати заздалегідь.

Дитина буде впевненіше почуватися на уроках, якщо серед безлічі нових значків (цифр, букв, різних умовних позначень) зустріне знайомі, а то і зуміє прочитати слово, написати букву, полічити предмети, виконати додавання і віднімання чисел в межах 10.

Навчання у «Розумашці» є веселим і захоплюючим. Саме в цьому віці у дитини можливо розвивати навички «вміння вчитися», застосовуючи інноваційні, ігрові елементи. Дуже важливою є самоорганізація дитини. Насамперед дитині потрібно розвивати мислення, пам’ять, увагу, фантазію, логіку та мовлення. Найкращий спосіб вдосконалення цих процесів – розвиваючі вправи. Ми пропонуємо програму для дітей 4-5 років та 5-6 років

«Вчимося думати» (для дітей 4 років)

Занурюючись у світ знань, дошкільнята щиро радіють своїм досягненням і новим можливостям. Вони вчаться аналізувати, порівнювати, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки, робити правильний вибір, реалізовувати отримані знання у повсякденному житті.

«Вчимося вчитися» (підготовка до школи для дітей 5 років)

Уміло підтримуючи інтерес до нових знань, навчаючи умінням і навичкам, необхідним майбутньому першокласнику, наші педагоги допомагають дитині стати успішним і самостійним. Діти навчаються читати, писати, логічно мислити та розв’язувати логічні завдання, а також розвиваємо мовлення у дитини.

 

Навчання

 

Дізнайтесь більше


Вартість навчання:

Пробне заняття – безкоштовне.
300 грн/місяць – англійська мова.
240 грн/місяць – хореографія.
700 грн/місяць – підготовка до школи.


Заняття проводяться у Львові:

дитячі садочки на Сихові: №38, №44, №175, №179, №181; №169 та № 69 (школа); вул, Стрийська, 148,


Ми пропонуємо:

  1. Якісне навчання.
  2. Індивідуальний підхід до кожної дитини.
  3. Мотивація дітей до вивчення мови.
  4. Природний спосіб вивчення мови.
  5. Навчання у групах 8 – 10 дітей.
  6. Доступні ціни.

Діти 4-5 років (Фантазери)
Діти 5-6 років (Знайки)
Діти 6-8 років (Всезнайки)
 
Підготовка до школи
 
Літній англомовний табір

 

Перегляньте нашу фотогалерею

   
 
Памятники из гранита / Аптека Плюс / Искусственная трава - газон