Про нас Навчання Цікавинки Фотогалерея Контакти
Про нас Навчання Цікавинки Фотогалерея Контакти
 
Англійська для школярів у Львові, 1,2,3 клас. Навчання-уроки-заняття Головна / Контакти                      Українською / На русском

Навчання

 

Англійська для дітей від 6 до 8 років (Всезнайки)

Спеціально для дітей від 6 до 8 років розроблена програма вивчення англійської мови. Багаторівневий курс є унікальною розробкою в сфері вивчення іноземної мови.

Навчання включає вправи і завдання, які розвивають усі мовні навики: володіння лексикою та граматикою, читання, письмо, сприйняття на слух (аудіювання), усне мовлення, вимова.

Для дітей, котрі навчаються у середній школі, важливим фактором є мотивація та інтерес. Отже, необхідно, щоб дана програма була створена з урахуванням інтересів даної вікової групи.

Під час вивчення англійської мови  ми використовуємо комунікативні методики мовного навчання. Також програма містить лінгвістичні та рольові ігри, пісні, вірші, вправи, спрямовані на роботу в парах та у міні групах, завдання, які розвивають творчі здібності дитини та навики активного спілкування іноземною мовою.

Ми пропонуємо виключно сильну програму навчання - Family and Friends. Це - шестирівневий курс, який містить цікаву та яскраво ілюстровану  програму. Окрім того, використовується широкий діапазон додаткових ресурсів. Програма розрахована на 2 заняття на тиждень. Заняття триває - 50-55 хвилин.Тривалість курсу – 10 місяців. Курс розпочинається з додаткового дошкільного рівня –  First Friends.


Основні особливості:

  • Одна третя кожного уроку присвячена тренуванню навиків. Поступовий підхід зосереджений на те, щоб дітям було легше читати, писати і спілкуватися  англійською мовою.
  • Кожен шостий урок – урок фонетики, який навчає дітей розпізнавати і вимовляти англійські звуки. На 1-3 рівнях ці уроки доповнюються картинками і багатьма вправати на розвиток сприймання на слух.
  • Це перший соціально спрямований курс. Додатково наші викладачі звертають увагу на формування цінностей у дітей.
 

Навчання

 

Дізнайтесь більше


Вартість навчання:

Пробне заняття – безкоштовне.
300 грн/місяць – англійська мова.
240 грн/місяць – хореографія.
700 грн/місяць – підготовка до школи.


Заняття проводяться у Львові:

дитячі садочки на Сихові: №38, №44, №175, №179, №181; №169 та № 69 (школа); вул, Стрийська, 148,


Ми пропонуємо:

  1. Якісне навчання.
  2. Індивідуальний підхід до кожної дитини.
  3. Мотивація дітей до вивчення мови.
  4. Природний спосіб вивчення мови.
  5. Навчання у групах 8 – 10 дітей.
  6. Доступні ціни.

Діти 4-5 років (Фантазери)
Діти 5-6 років (Знайки)
Діти 6-8 років (Всезнайки)
 
Підготовка до школи
 
Літній англомовний табір

 

Перегляньте нашу фотогалерею

   
 
Памятники из гранита / Аптека Плюс / Искусственная трава - газон