Про нас Навчання Цікавинки Фотогалерея Контакти
Про нас Навчання Цікавинки Фотогалерея Контакти
 
Вчитель-репетитор. Школа англійської мови для дітей у Львові Головна / Контакти                      Українською / На русском

Про нас

 

Розумашка – це англійська мова діткам від 4 років

Запрошуємо у веселий, цікавий та захоплюючий світ англійської мови!

Англійську мову тут навчають кваліфіковані спеціалісти, які мають досвід роботи з дітьми. Основний принцип нашої роботи відображається у словах древніх філософів про те, що дитина народжується геніальною, потім вона стає обдарованою, потім здібною, а потім як усі. Ми надаємо можливість дитині проявити свою обдарованість та геніальність.

До шести років дітки легко засвоюють фонетичні та граматичні конструкції англійської мови. В цьому віці їхня пам’ять здатна засвоювати в 5 разів більше інформації, ніж пам’ять дорослої людини.

У Розумашці діти розмовляють та читають по-англійськи. Поки дитя дивиться навчальний мультик чи вивчає веселу іноземну пісеньку, воно крок за кроком рухається до поставленої мети – вчитися вільно розмовляти та читати по-англійськи.

Вивчення англійської мови у Розумашці вчителями-репетиторами - це ще й колосальний розвиток вашої дитини. Світовий досвід показує, що найефективніші матеріали для іноземців, які бажають вивчити англійську, розроблені носіями мови і друкуються в англомовних країнах. Найбільш відомі видавництва – це «Oxford University Press» і «Longman», саме вони складають основу для програм, які ми розробили для наших маленьких учнів.

Окрім того, наші вчителі-репетитори відкривають для вас унікальний метод, розроблений американським професором R. Titzer, який допоможе вашому малюку  навчитись читати вже у 5 років! Ця революційна програма заохочує дитину до природного вивчення мови в цілому. Програма складається з 5 відео-дисків.

Читайте детальніше:

 

Дізнайтесь більше


Вартість навчання:

Пробне заняття – безкоштовне.
300 грн/місяць – англійська мова.
240 грн/місяць – хореографія.
700 грн/місяць – підготовка до школи.


Заняття проводяться у Львові:

дитячі садочки на Сихові: №38, №44, №175, №179, №181; №169 та № 69 (школа); вул, Стрийська, 148,


Ми пропонуємо:

  1. Якісне навчання.
  2. Індивідуальний підхід до кожної дитини.
  3. Мотивація дітей до вивчення мови.
  4. Природний спосіб вивчення мови.
  5. Навчання у групах 8 – 10 дітей.
  6. Доступні ціни.

Діти 4-5 років (Фантазери)
Діти 5-6 років (Знайки)
Діти 6-8 років (Всезнайки)
 
Підготовка до школи
 
Літній англомовний табір

 

Перегляньте нашу фотогалерею

   
 
Памятники из гранита / Аптека Плюс / Искусственная трава - газон